Warsztaty z zakresu mozaiki i rzeźby

Karwat-MozaikaZachęcamy do udziału w warsztatach plastycznych z zakresu mozaiki artystycznej i rzeźby, organizowanych przez Pracownię Rzemiosł Artystycznych Karwat-Mozaika. Warsztaty kierowane są do dzieci i młodzieży z terenu całej gminy i nie tylko. Poziom zainteresowania świadczy o ogromnym zapotrzebowaniu na tego typu warsztaty w naszym regionie. Warsztaty będą prowadzone od października 2009r. przez dwa semestry do czerwca 2010r.
Tematy warsztatów:

Mozaika Artystyczna

Układanie mozaiki z kamieni naturalnych antycznymi metodami
karwat_mozaika_01

Rzeźba

W glinie, glinie szamotowej do wypału, drewnie, kamieniu
karwat_mozaika_03

Warsztaty będą prowadzone przez Pracownię Rzemiosł Artystycznych Karwat-Mozaika, której warsztat można zobaczyć na www.karwat-mozaika.pl

Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu w Domu Kultury, ul. Chopina 10, 33-170 Tuchów.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży z podziałem na grupy wiekowe. Zgodnie z rozwojem umiejętności grupy będzie zwiększany stopień trudności w postaci trudniejszych tematów oraz trudniejszego materiału do obróbki.

Warsztaty będą prowadzone od października 2009r. przez dwa semestry do czerwca 2010r. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 20 września 2009r. Ilość miejsc ograniczona!

Chętni proszeni są o kontakt e-mailowy karwat.warsztaty@gmail.com lub listowny na adres Dom Kultury w Tuchowie, ul. Chopina 10, 33-170 Tuchów, z dopiskiem „Karwat-Warsztaty”.


Skomentuj

  • Najlepsza małopolska strona internetowa w kategorii SOŁECTWO
  • Szkoła Podstawowa

  • LKS Biała Lubaszowa

  • Kategorie