Huraganowy sparing

Biała Lubaszowa 4:2 Huragan Buchcice
W sobotnie popołudnie na boisku Białej odbył się kolejny sparing, przeciwnikiem była drużyna z „Naszej B-klasy” Huragan Buchcice. W pierwszej połowie grę utrudniał bardzo silny wiatr i niestety Biała musiała się bardziej z nim zmagać.

Drużyna Huraganu wykorzystała te warunki i strzeliła dwie bramki, na co Biała odpowiedziała jedną, zdobytą przez Jarosława Hudykę z rzutu karnego. Po zmianie stron o dziwo wiatr ustał i zaczęła się widowiskowa gra, i po kwadransie drugiej odsłony meczu był już remis, bramkę zdobył Grzegorz Dydyk. W drużynie gospodarzy po kilkuletnim rozbracie z „trawą” wystąpił Jarosław Łątka, który wniósł dużo ożywienia w naszą drużynę. Kolejnym debiutantem był Szymon Wantuch, który w swoim debiucie strzelił bramkę dającą prowadzenie 3:2.Wynik ustalił, jak na razie bezbłędny, Jarosław Hudykę z rzutu karnego. Biała zagrała bez obrony, gdyż zabrakło Macieja Nalepki, Macieja Siwaka i Marcina Wantucha – wszyscy po chorobach, Dominika Hudyki – praca, oraz Pawła Witka – sprawy rodzinne. Kolejnym sparingpartnerem będzie drużyna Iskry Krzyż.

Przebieg spotkania
1:0 goście
2:0 goście
2:1 Hudyka Jarosław(k)
2:2 Dydyk Grzegorz
3:2 Wantuch Szymon
4:2 Hudyka Jarosław(k)

W drużynie BIAŁEJ wystąpili: Nowak Robert, Hudyka Jarosław, Szczerba Piotr, Cudek Paweł, Dydyk Sławomir, Dydyk Grzegorz, Rąpała Rafał, Leszkiewicz Daniel, Łątka Jarosław, Bąk Krzysztof, Dydyk Dawid, Wantuch Jakub, Wantuch Szymon, Cudek Marek, Cieśla Michał, Wróbel Piotr, Wróbel Tomasz.

Relacjonuje: Maciej Siwak


Skomentuj

  • Najlepsza małopolska strona internetowa w kategorii SOŁECTWO
  • Szkoła Podstawowa

  • LKS Biała Lubaszowa

  • Kategorie