GKS Gromnik rozgromiony!

Relacjonuje Maciej Siwak
GKS Gromnik 2:4 Biała Lubaszowa
Kolejny wyjazdowy mecz Biała rozegrała w Gromniku. Boisko w niektórych miejscach było grząskie, ale to nie przeszkadzało za bardzo w grze. Pierwsza groźna akcja Wieśka Bąka, który mija kilku zawodników i niecelnie uderza na bramkę. Na prawej stronie ataku „szaleje” Grzesiek Dydyk, ale niestety nic z jego szaleństw nie wynika.
Pierwszą bramkę strzelają zawodnicy gospodarzy, w sytuacji sam na sam z Nowakiem napastnik okazuje się lepszy i przegrywamy 1:0. Biała próbuje odrobić straty, lecz nic nie wychodzi, wręcz przeciwnie, po niedokładnym wybiciu piłki przez Pawła Witka, Gromnik strzela drugą bramkę. 2:0 w plecy.
W 34. minucie na boisku pojawia się Wantuch Marcin w miejsce kontuzjowanego Bajgrowicza. Wynik do przerwy bardzo niekorzystny.
W szatni ostra reprymenda trenera i dwie zmiany odmieniły oblicze gry. Biała od początku ruszyła do odrabiania strat, by po kilku minutach gry po dokładnym dośrodkowaniu Szczerby kontaktową bramkę strzelił Grzesiek Dydyk. Biała napiera i dopina swego, w zamieszaniu pod bramką najlepiej odnalazł się Krzysiek Bąk i strzela bramkę – 55. minuta 2:2!
Bardzo dobre spotkanie rozegrali bracia „BB”, czyli Wiesiek i Krzysiek Bąk, świetne piłki wystawiał Szczerba Piotrek, który strzelił kolejną bramkę – strzałem z wolnego ze sporej odległości – 2:3!
Kolejna bramka autorstwa Piotra Szczerby, tym razem z rzutu karnego (obrońca zagrał ręką w polu karnym) – wynik 2:4.
Dwie różne połowy, w pierwszej mimo lepszej gry, tracimy dwie bramki, w drugiej połowie Gromnik głównie się bronił i stracił tylko 4 bramki.
Po meczu wszyscy zawodnicy podrzucili 19 razy w górę Wieśka Bąka, który obchodził swoje 19 urodziny – sto lat WIESIU!!!

Następnym rywalem, a zarazem ostatnim meczem w rundzie jesiennej będzie spotkanie z Siemiechowem (można spodziewać się ostrego meczu). Już dziś zapraszamy na to spotkanie w sobotę 25 października o godzinie 13:00.

GKS Gromnik 2:4 Biała Lubaszowa
2:1 – Grzegorz Dydyk
2:2 – Krzysztof Bąk
2:3 – Piotr Szczerba
2:4 – Piotr Szczerba (karny)

Skład:
Nowak Robert – Siwak Maciej, Hudyka Jarosław, Witek Paweł (46.min Cieśla Michał) – Bajgrowicz Tomasz (34.min Wantuch Marcin), Dydyk Sławomir (70.min Leszkiewicz Daniel), Cudek Paweł, Szczerba Piotr – Dydyk Grzegorz, Bąk Wiesiek, Zybiński Damian (46.min Bąk Krzysiek)


Skomentuj

  • Najlepsza małopolska strona internetowa w kategorii SOŁECTWO
  • Szkoła Podstawowa

  • LKS Biała Lubaszowa

  • Kategorie