Zaległe relacje

Niestety czas nie pozwolił na bieżąco pisać jakichkolwiek sprawozdań-relacji z meczy Białej, za co przepraszam. Ale po krótce dla przypomnienia: 12.04.2008 mecz u siebie z drużyną Huraganu Buchcice zakończył się wynikiem bezbramkowym, choć sytuacji do strzelenia bramek było sporo po obydwu stronach.
19.04.2008 wyjazdowy mecz z Karwodrzą. Boisko pozostawiało wiele do życzenia, ale mecz dobrze się ułożył, szybko strzelone bramki pozwoliły na spokojną grę. Mecz zakończył się wynikiem 7:1 a bramki strzelali: Bąk Wiesław 2x, Cudek Paweł 2x, oraz Dawid, Grzegorz i Sławomir Dydykowie.
26.04.2008 mecz u siebie z drużyną Rzepiennika, mecz przegrany 2:0. niestety w tym meczu sędzia chyba nie miał dnia do sędziowania, dużo wpadek i dużo „chamskich” odzywek z jego strony do piłkarzy Białej. Po meczu cała trójka została zaproszona na grilla, lecz główny arbiter tego dnia Pan Dynarowicz krótko skomentował owe zaproszenie słowami „pier…. waszą kiełbasę”.
Ostatnim meczem, był wczorajszy wyjazd do Gromnika, mecz zakończył się wynikiem remisowym 2:2. hmm można było i ten mecz wygrać, lecz w ostatniej minucie Hudyka Jarek się nie popisał. Pierwszą bramkę strzelił Rąpała Jarosław, który dopełnił formalności i wpakował piłkę z metra do pustej bramki. Później kilka błędów i Gromnik schodził na przerwę prowadząc 2:1. w drugiej połowie po indywidualnej akcji Sławka Dydyka bramkę strzela Tomasz Wróbel. i ta 90min …  i mogło być 3pkt, ale mówi się trudno i gramy dalej. Dzisiaj mecz z liderem Liwoczem Czermną – zapraszamy serdecznie.

Relacjonował: Maciej Siwak