Zaległe relacje – DERBY!!!

LKS Olszyny – BIAŁA Lubaszowa 0:3 (bramki: Hudyka Jarosław, Bąk Wiesław, Bajgrowicz Tomasz)
BIAŁA Lubaszowa – LKS Świebodzin 2:1 (bramki: Dydyk Dawid, Dydyk Grzegorz(k))
Olszynka Ołpiny – BIAŁA Lubaszowa 2:2 (bramki: 2x Szczerba Piotr)
W dwóch pierwszych w/w spotkaniach skład w miarę dopisał, lecz w Ołpinach widać było braki kadrowe, stąd taki a nie inny wynik. Jednak na sobotni mecz derbowy wszyscy się zmobilizowali, zabrakło tylko Dominika Hudyki – praca. Z drobnymi kontuzjami zagrali Dawid Dydyk i Wiesiek Bąk (skręcona kostka w meczu z Ołpinami).
Biała wyszła w składzie: Nowak – J.Hudyka, Siwak, Witek – Leszkiewicz, M.Wantuch, S.Dydyk, G.Dydyk – W.Bąk, Szczerba, D.Dydyk.
Później zagrali również P.Cudek, Bajgrowicz, Rąpała oraz Łątka.

Jak na mecz z rywalem zza miedzy ilość kibiców była spora. Początek spotkania to wspólne badanie sił. W 42. minucie padło rozstrzygnięcie, długi wykop Nowaka, obrońcy Siedlisk odpuszczają słysząc słowa bramkarza „moja” a tu nagle Wiesiek Bąk uprzedza bramkarza głowa i ogromna radość 1:0! Biała idzie za ciosem, kontra, Paweł Cudek uderza a piłka po rękach bramkarza ląduje na poprzeczce, a dobitkę Wieśka wyłapuje bramkarz.
W drugiej połowie Alfa próbowała wszelkimi siłami doprowadzić do remisu, Biała miała kilka kontr, lecz żadna bramka nie padła już w tym meczu.
Derby dla BIAŁEJ, szkoda tylko, że ten mecz był dla Białej meczem o nic, jedynie o prestiż!
W niedziele 8 czerwca pauza i ostatni mecz w tym sezonie zagramy za dwa tygodnie w Tarnowcu.