Podsumowanie rundy jesiennej

Biała LubaszowaPodsumowuje Maciej Siwak
Niestety nastał koniec rundy jesiennej. Ostatni mecz Biała wygrała 12:0. Był to mecz co najmniej dziwny,
drużyna z Siemiechowa przyjechała z 10-cioma zawodnikami, a po 20 minutach zmagań grali w 9-ciu. Zawodnik, który przed meczem miał otwarte złamanie ręki musiał zejść z boiska – szkoda zdrowia.
A kto strzelał bramki w tym meczu? Nie pamiętam;) Ważne, że było ich dużo.
Na półmetku zmagań ligi Biała zajmuje drugie miejsce, tracąc do Huraganu Buchcice 4 pkt.
Podsumowując rundę jesienną: mecz w Ołpinach – pomyłka. Przy lepszych warunkach atmosferycznych wynik byłby o wiele bardziej korzystny dla Białej. No i tradycyjnie, po raz trzeci odbyło się oficjalne zakończenie rundy w remizie. Frekwencja dopisała, orkiestra fajnie grała i bez nagród się nie obyło.
Najlepszym a zarazem najambitniejszym zawodnikiem został Wiesiu Bąk, który dostał pamiątkowy dyplom i nie tylko 😉 Następnie Zarząd w ramach podziękowania zawodnikom wręczył świetną piłkę – najnowszy model Lm – oraz nowiutkie rękawice dla bramkarza. Później sponsor, Pan Józef Guzy (firma DEKER) wręczył puchary – pierwszy dostał Grzegorz Dydyk, za największą ilość strzelonych bramek, kolejny puchar powędrował w ręce najambitniejszego zawodnika, czyli Wiesia. Ostatnim pucharem został obdarowany najlepszy bramkarz B-klasy, oczywiście Nowak Robert.

Po części oficjalnej nastąpił syty obiad oraz zabawa, zabawa do Biał(A)ego rana!
Już niedługo ukażą się pamiątkowe zdjęcia z naszej imprezy. W najbliższym czasie będzie dostępny również kalendarz Białej Lubaszowej na rok 2009.

[Table=10]


Skomentuj

  • Najlepsza małopolska strona internetowa w kategorii SOŁECTWO
  • Szkoła Podstawowa

  • LKS Biała Lubaszowa

  • Kategorie