Moc energii pozytywnej czyli rodzinnie i towarzysko w Lubaszowej na pikniku integracyjnym

Dziewiętnastego czerwca odbyło się wielkie, świąteczne spotkanie mieszkańców Lubaszowej. Wspólna zabawa pozwoliła zacieśnić więzi społeczne, tym bardziej, że wiele osób brało udział w przygotowaniu tego wydarzenia. Spotkanie zaszczyciły swoją obecnością Władze Gminy, które miały okazję obserwować zgranie i współpracę mieszkańców.

Kliknij, aby obejrzeć fotorelację.

Na pikniku podziwialiśmy:
– Amatorski Zespół Teatralny z Lubaszowej wystawiający „Jasia i Małgosię” Jana Brzechwy,
– uczniów Szkoły Podstawowej w Lubaszowej prezentujących wiersze i piosenki,
– członków Ochotniczej Straży Pożarnej z Tuchowa i Lubaszowej z mrożącym krew w żyłach pokazem ratowania ludzi w trudnych warunkach.
Dzieci i dorośli mogli wziąć udział w licznych zawodach i konkursach zakończonych rozdaniem medali oraz nagród, skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni, loterii fantowej, gabinetu malowania twarzy na kolorowo, pomiaru ciśnienia krwi. Dzięki realizacji projektu „Moc pozytywnej energii” uczestnicy pikniku skorzystali z pysznego i urozmaiconego poczęstunku. Wielką atrakcją były potrawy przygotowane przez Koło Gospodyń z Lubaszowej, które częstowały przybyłych regionalnymi przysmakami. Mamy uczniów zabłysnęły doskonałymi ciastami.
Wszystkim organizatorom i sponsorom, którzy wzięli w przygotowaniu i realizacji naszego spotkania serdecznie dziękujemy.


Skomentuj

  • Najlepsza małopolska strona internetowa w kategorii SOŁECTWO
  • Szkoła Podstawowa

  • LKS Biała Lubaszowa

  • Kategorie