Lubaszowa.pl – najlepsza strona internetowa w Małopolsce!

Miło mi poinformować, że Kapituła III konkursu „Najlepsza Strona Internetowa w Małopolsce” zorganizowanego przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski przyznała Sołectwu Lubaszowa I miejsce w kategorii „Najlepsza Strona Internetowa Sołectwa w 2009 roku”.

Uzasadnienie kapituły: „Za udaną próbę ukazania piękna swojej małej Ojczyzny, będącej jednocześnie jedną z najstarszych osad w Małopolsce poprzez obszerną i ciekawie redagowaną stronę internetową.”

Warto również dodać, że strona Lubaszowej znalazła się w zaszczytnym gronie laureatów razem z Powiatem Krakowskim, Miastem Tarnów i Gminą Zabierzów. Wręczenie Tytułu nastąpi 11 czerwca br. o godz. 11:00 w Sali Konferencyjnej Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski przy ul. Grodzkiej 15/2 w Krakowie.

Strona internetowa Lubaszowej dokładnie 1 czerwca 2010r. obchodziła swoje 8 urodziny, więc wyróżnienie jakim została uhonorowana jest chyba największym prezentem jaki mogła otrzymać.

Na uwagę zasługuje również fakt, że jest to już drugie wyróżnienie w Gminie Tuchów. Przypomnijmy, że rok temu w tym samym konkursie I miejsce zajęła strona www.tuchow.pl w kategorii „Najlepsza Strona Internetowa Gminy w 2008 roku”.

Informacja

Adres strony: www.lubaszowa.pl


Skomentuj

  • Najlepsza małopolska strona internetowa w kategorii SOŁECTWO
  • Szkoła Podstawowa

  • LKS Biała Lubaszowa

  • Kategorie