Lider na kolanach!!! Gra się do końca!!!

biała lubaszowaW sobotnie późne popołudnie Biała rozegrała mecz z liderem, Liwoczem Czermna. Mecz bardzo ciekawy, dużo gry piłką, drużyna Czermnej nie może sobie poradzić z dużym boiskiem, grają chaotycznie. Biała w pierwszej połowie miała dwie „setki”, najpierw Dawid Dydyk nie wykorzystał sytuacji sam na sam, później w takiej samej sytuacji znalazł się Marcin Wantuch i tez nie udało mu się strzelić bramki. Kolejna kontra Białej której nie wykorzystujemy. Czermna w pierwszej połowie miała jedną dogodną sytuacje i zarobiła kilka żółtych kartek na swoje konto. Druga połowa to dalsze ataki Białej, kilka sytuacji, strzał Grzegorza Dydyka o centymetry mija spojenie bramki gości. Kolejna akcja, znowu Grzegorz Dydyk w roli głównej, wpada w pole karne -wycinka i sędzi nie gwizda. I nadchodzi ta 90. minuta, indywidualna akcja Sławka Dydyka i faul, sędzia dyktuje karnego. Do piłki podchodzi Dawid Dydyk, strzela bramkarz broni…ale dobitki już NIE. 1:0 !!! radość w śród zawodników, radość wśród kibiców (największa chyba wśród zawodników Alfy). Obrońca gości nie wytrzymuje presji, i kilka niestosownych słów w stronę sędziego i przedwcześnie schodzi z boiska z czerwoną kartką.
Mecz bardzo ciekawy, szybki. Atrybutami Czermnej byli napastnicy i środkowy pomocnik – skrupulatnie pilnowani – „nie pograli”. To był najlepszy mecz w wykonaniu Białej!
A po meczu grill oczywiście – niektórym jak zwykle szkoda, i oczywiście mówi się że kupiliśmy mecz za kiełbasę – he ale po co? Tabela pokazuje, że ciężko zająć miejsce premiowane awansem, lub tez barażem, ale kogoś boli że drużyna lepsza wygrała! Oczywiście dla przegranej drużyny mecz był ustawiony, ale dla nas nie, po prostu pokazaliśmy kto jest panem własnego boiska!!!

Skład:
Nowak Robert – Hudyka Dominik, Hudyka Jarosław, Witek Paweł – Dydyk Grzegorz, Dydyk Sławek, Wantych Marcin, Siwak Maciej(75min Bajgrowicz Tomasz) – Rąpała Jarosław(30min Cudek Paweł), Bąk Wiesiek, Dydyk Dawid

Relacjonuje: Maciej Siwak


Skomentuj

  • Najlepsza małopolska strona internetowa w kategorii SOŁECTWO
  • Szkoła Podstawowa

  • LKS Biała Lubaszowa

  • Kategorie