Krótki sparing

W sobotnie popołudnie Biała rozegrała kolejny sparing, tym razem z drużyną Iskry Krzyż. Mecz rozegrany był na boisku Iskry. Niestety warunki atmosferyczne nie pozwoliły rozegrać tego sparingu w pełnym wymiarze czasowym, porywisty wiatr i deszcz pozwoliły na 65minutowe spotkanie.

Owy mecz z wyżej notowanym zespołem był ciekawym, pod względem gry, gdyż oba zespoły grały „piłką” a nie „hura do przodu”. Gospodarze strzelili bramkę w 30min, ale Dydyk Dawid szybko doprowadził do remisu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1, a w przerwie każdy mógł się napić ciepłej herbatki. W 60minucie po raz kolejny bramka Dawida Dydyka i chwile później po dyskusji obu drużyn sędzia zakończył spotkanie. Wynik 2:1 dla BIAŁEJ. Po meczu nasz Sponsor Pan Józef Guzy zafundował zawodnikom ciepły posiłek; w drodze powrotnej zahaczyliśmy o „Alfa” i tam każdy z zawodników coś zjadł i wypił. Ostatnią wzmianką będzie to iż dołączył do drużyny nowy bramkarz, Reczkowski Dawid.

W drużynie BIAŁEJ wystąpili: Nowak Robert, Hudyka Jarosław, Hudyka Dominik, Siwak Maciej, Cudek Paweł, Dydyk Sławomir, Dydyk Grzegorz, Rąpała Rafał, Leszkiewicz Daniel, Bąk Wiesław, Dydyk Dawid, Wantuch Jakub, Wantuch Szymon, Cieśla Michał, Wróbel Piotr, Wróbel Tomasz, Cichowski Rafał.

Relacjonuje: Maciej Siwak


Skomentuj

  • Najlepsza małopolska strona internetowa w kategorii SOŁECTWO
  • Szkoła Podstawowa

  • LKS Biała Lubaszowa

  • Kategorie