Huraganowa sobota

Huragan Buchcice 1:4 Biała Lubaszowa
Relacjonuje: Maciej Siwak
Dzisiaj, 30 sierpnia Biała rozegrała spotkanie wyjazdowe z drużyną Huraganu. Mecz stał na wysokim poziomie, lecz w pierwszej połowie nie padła żadna bramka, chociaż obie drużyny miały po jednej dobrej sytuacji bramkowej (Bąk Wiesiek). Druga połowa zaczęła się od ataków Białej; w 51. minucie bramkę strzela Wiesiu Bąk, dobijając „wyplutą” piłkę przez bramkarza, która wpada w same okienko odbijając się od poprzeczki i słupka 🙂 1:0 !
Nie minęło 2 minuty i po precyzyjnym podaniu Szczerby, Grzegorz Dydyk strzela bramkę na 2:0! Huragan ostro ruszył do odrabiania strat, lecz Biała umiejętnie się broniła i wyprowadzała kontry. Właśnie taką kontre wykorzystał Dawid Dydyk, który ładnym strzałem z 16 metrów dokłada kolejna bramkę, 70. minuta 3:0! Huragan stara się strzelić honorową bramkę i niestety w 79. minucie nadziewa się na kolejną kontrę i Grzegorz Dydyk po raz drugi pokonuje bramkarza. 4:0! W 85. minucie bramkę honorową z karnego strzela Marcin Krupa – nie doszły zawodnik Białej. W meczu dużo walki, dużo zaangażowania. Niestety i znajdą się słowa krytyki dla sędziego głównego – słabe zawody w jego wykonaniu, co najmniej jedna czerwona kartka powinna być dla obrońcy gospodarzy i kilka niezrozumiałych decyzji na korzyść Huraganu. Panowie brawo za wole walki – oby tak dalej!!!

Skład: Nowak Robert – Witek Paweł, Hudyka Jarosław, Siwak Maciej (75.min Marszałek Krzysztof) – Bajgrowicz Tomasz, Cudek Paweł, Dydyk Sławomir, Szczerba Piotr (64.min Wantuch Marcin) – Zybiński Damian (60.min Dydyk Dawid), Bąk Wiesiek, Dydyk Grzegorz(70.min Bąk Krzysiek)