Bezpłatne Konsultacje dla przedsiębiorców

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości jako jednostka organizacyjna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Krakowie organizuje bezpłatne dyżury konsultacyjne dotyczące aplikowania o fundusze europejskie dla przedsiębiorców z gmin województwa małopolskiego, w których jeszcze żadna firma nie otrzymała dotacji w ramach II Priorytetu Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego (MRPO) na lata 2007-2013 – „Gospodarki Regionalnej Szansy”.

Ideą projektu „Zmniejszenie liczby białych plam na mapie dotacji poprzez mobilne konsultacje” jest ułatwienie dostępu do informacji o funduszach na rozwój biznesu w ramach MRPO oraz zmotywowanie przedsiębiorców do udziału w ogłaszanych konkursach i zwiększenia ich efektywności w aplikowaniu o dotację.

Podczas konsultacji przedsiębiorcy będę mogli dowiedzieć się czy ich projekt może otrzymać dofinansowanie w ramach „Gospodarki Regionalnej Szansy”, jaka jest maksymalna kwota dotacji, kiedy będą ogłaszane konkursy, jak należy przygotować wniosek aplikacyjny, jakie są wymagane załączniki, na co należy zwrócić uwagę podczas planowania całej inwestycji, jakie kryteria decydują o wyborze projektu, jakie są najczęściej popełniane błędy.

Eksperci Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości w Krakowie postarają się odpowiedzieć przedsiębiorcom na wszystkie pytania i wątpliwości związane z uzyskaniem dofinansowania na rozwój firmy.

Spotkanie z przedsiębiorcami obędzie się 6 września 2010 r., w godz. od 12.00 do 14.00 w Urzędzie Miasta i Gminy Ciężkowice.

Konsultacje skierowane są do przedsiębiorców z terenu okolicznych miejscowości.

Skorzystanie z konsultacji proponujemy zarówno osobom, które prowadzą już działalność gospodarczą jak i wszystkim, którzy chcieliby zasięgnąć informacji na temat aktualnie realizowanych działań wspierających przedsiębiorczość w Małopolsce w ramach programu regionalnego na lata 2007-2013.

SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE. Wstęp wolny.
Szersze informacje na temat spotkania pod numerem telefonu: 12 37 69 194.

Zapraszamy
Urząd Miasta i Gminy Ciężkowice
ul. Tysiąclecia 19
33-190 Ciężkowice

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości
Zespół Informacji i Promocji
ul. K. Kordylewskiego 11
31-542 Kraków


Skomentuj

  • Najlepsza małopolska strona internetowa w kategorii SOŁECTWO
  • Szkoła Podstawowa

  • LKS Biała Lubaszowa

  • Kategorie