8 bramek dla Białej!

Biała LubaszowaLKS Olszyny 1:8 Biała Lubaszowa
Relacjonuje Maciej Siwak
Rywalem Białej w 5. kolejce była drużyna z Olszyn; niespodziewanie tydzień temu wygrali w Radlnej. Dzisiejszy mecz był rozgrywany przy nie zbyt sprzyjającej pogodzie. Biała szybko przejęła kontrole nad meczem, bo już w 8. minucie Damian Zybiński strzelił bramkę na 1:0!
Kolejna bramka pada w 14. minucie, a strzelcem okazuje się Grzegorz Dydyk. Bramka na 3:0 to kolejna bramka autorstwa Grzegorza Dydyka.
Pierwsza połowa kończy się wynikiem 4:0, a bramkę w 39. minucie z prawie 40 metrów strzela z wolnego Szczerba Piotr.
W drugiej połowie wynik otwiera ponownie Damian Zybiński – 5:0! Następną bramkę dokłada Tomasz Bajgrowicz w 74. minucie 6:0! Honorowe trafienie uzyskują gospodarze 6:1. 83.minuta i kolejna bramka Bajgrowicza z rzutu karnego – 7:1. Ostatnią bramkę dokłada Cudek Paweł i mecz kończy się wynikiem 8:1 dla Białej! Brawo Panowie, oby tak dalej!!!

Skład: Nowak Robert – Witek Paweł, Hudyka Jarosław, Siwak Maciej (76.min Hudyka Dominik) – Bajgrowicz Tomasz, Cudek Paweł, Dydyk Sławomir, Szczerba Piotr (63.min Marszałek Krzysztof) – Zybiński Damian (55.min Dydyk Dawid), Bąk Wiesiek, Dydyk Grzegorz (60.min Bąk Krzysiek).