4. kolejka

tarnowiecBiała Lubaszowa 4:0 KS Tarnowiec
Relacjonuje: Maciej Siwak
Kolejnym naszym rywalem była drużyna z Tarnowca. Już w 2. minucie bramkę strzelił Grzegorz Dydyk i mecz zaczyna się po naszej myśli. 1:0! Później troszkę więcej z gry miał zespół Tarnowca, a Biała kontrowała. W 29. min jedna z kontr kończy się bramką Damiana Zybińskiego. 2:0! Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0.
Druga połowa to ciągły napór na bramkę Tarnowca, wynikiem czego padają tylko dwie bramki dla Białej. Pierwszą z nich strzela Marcin Wantuch 3:0! A czwarta bramka autorstwa Pawła Cudka.

Po meczu Biała – Tarnowiec odbył się jeszcze jeden mecz, mecz drużyn sponsorów „Deker – Pokrycia dachowe” Józefa Guzego oraz właściciela firmy „Fewaterm” Ferdynanda Czuby. Mecz rozgrywany był w iście rodzinnej atmosferze, lepszą drużyną okazała się drużyna Pana Ferdynanda Czuby. Później był wspólny grill, którego ufundowali nasi sponsorzy.

Skład: Nowak Robert – Witek Paweł, Hudyka Jarosław, Siwak Maciej – Bajgrowicz Tomasz, Cudek Paweł, Dydyk Sławomir (45.min Wantuch Marcin), Szczerba Piotr (75.min Marszałek Krzysztof) – Zybiński Damian (45.min Dydyk Dawid), Bąk Wiesiek, Dydyk Grzegorz (70.min Bąk Krzysiek)